piątek, 8 maja 2009

HAFTOWANY SECRET PAL IZY, BASI i KASI.

Dziękuję za przesyłkę z zabawy HAFTOWANY SECRET PAL http://haftowanysecretpal.blogspot.com/ organizowanym przez Basię, Kasię i Izę otrzmałam przesyłkę od Małgosi.
Dostałam ją przed Wielkanocą, ale złośliwość blogera nie pozwoliła mi na opublikowanie tej notatki, później zaniedbałam sprawę i nie napisałam do organizatorów. Mea culpa!
Na początek pochwalę się cudnym biscornem w kolorze lawendowym, własnoręcznie wykonanym przez obdarowującą. Do tego gazetki zagraniczne ( francuskie). Dzieki nim nie tylko mam nowe pomysły, ale mogę szkolić swój ulubiony język. Małe żółte kurczaczki, woskowe jajka, kwiatki i zajączek na patyku stały się cudną dekoracją świąteczną. Kartka haftowana świąteczna z wzorem geometrycznym-chyba tak to się nazywa? Herbatka - pychotka! Coś nowego i inspiracja do eksperymentowania ze smakowymi herbatami. No i uzupełnieniem tych wspaniałości są breloczki, oraz folder z Łukowa.
Bardzo dziękuję Małgosi, którą miałam okazję kiedyś poznać "internetowo" i zachycać się Jej hafciarskimi (i nie tylko!) poczynaniami. Paczka jest dla mnie cenna również dlatego, że jej osoba dla mnie zawsze działała inspirująco!! DZIĘKUJĘ
Brak komentarzy: